Przygotowania

Brak informacji na stronie w ostatnim czasie nie oznacza, że drużyna w tym czasie "nic nie robi". Zawodnicy trenują oraz rozegrali jeden sparing o którym jeszcze nie napisaliśmy na stronie. Przygotowania jak to w  klubie A klasowym idą ciężko ( chodzi o frekwencje ) ale sprawnie. Jedynym problemem jest aura pogodowa która uniemożliwiła rozegraniem meczy kontrolnych z Macierzą Lipnica Murowana oraz LKS Porębą Spytkowską.

22 lutego w Łężkowicach rozegraliśmy sparing z Rabą Książnice. Podobnie jak w spotkaniu ze Strażakiem Mokrzyska ulegliśmy 0-3. W drużynie brakowało kilku podstawowych zawodników a w ich miejsce wystąpili 15-16 latkowie. Szczególnie dobrze wypadł Sebastian Domagała, który oprócz przyzwoitego występu, po strzale z dystansu ulokował piłę na poprzeczce rywala.

Raba Książnice 3-0 Borkowianka Borek

Bramki: Bułat,Stachel,Golec

Borek: Wszołek - Bednarz, Kłuś, Suwara (D.Patyk), M.Korbecki (Broszkiewicz), A.Korbecki (Domagała), P.Kubik, Ł,Fasuga, A.Nocoń (Skrzypek), M.Pulak, B.Wnęk.

Raba: Ponisz, Bułat, Długosz, Ślusarczyk, Paweł Czerwiński, Stachel, Lech, Leśniak, Konieczny, Pieprzyk, Golec, ponadto grali Kuk, Jagła, Piotr Czerwiński.

Tuż przed startem ligi dopinane są transfery dwóch zawodników : Patryka Kubika oraz Damiana Tomczyka.