Porażka w sparingu

W pierwszym meczu kontrolnym w tym roku drużyna Borkowianki uległa Strażakowi Mokrzyska 3-0. Wszystkie bramki padły w pierwszej części gry po błędach indywidualnych obrońców. Drużyna wystąpiła w bardzo eksperymentalnym składzie, gdyż 7 zawodników podstawowych z różnych przyczyn nie mogło pojawić się na meczu.

Biorąc pod uwage fakt, iż drużyna znajduje się w okresie ciężkich treningów i że na "dworze" panuje zima rozegranie sparingu jest kolejnym jasnym punktem na drodze do przygotowania drużyny przed nadchodzącą rundą.

Skład: Wszołek - Kłuś, Bednarz, Stawiarski, D.Patyk - A.Korbecki, Gawor, M.Korbecki, Domagała - Wnęk, Nocoń.

Należy wspomnieć jeszcze o bardzo pozytywnym i obiecującym występie dwóch nowych "zawodników". Pierwszym z nich jest włączony do kadry seniorów 15-letni Sebastian Domagała - jeden z najjaśniejszych punktów naszej drużyny tego dnia oraz powracający po kilkuletniej przerwie napastnik BKSu Bochnia - Arkadiusz Nocoń.