Puchar Beskidu: Tuż za podium !

W rozegranym w niedziele turnieju w Żegocinie nasza drużyna zajęła 4 miejsce. Nasi zawodnicy pechowo ulegli w meczu półfinałowym drużynie z Sobolowa (po serii rzutów karnych) a w meczu o trzecie miejsce przegrali z gospodarzami turnieju.

"Średni występ"  Borkowianki, tak można określić wynik niedzielnych zmagań piłkarskich. Nasi zawodnicy znaleźli się w grupie z : Victorią Słomka, Beskidem Żegocina I oraz Beskidem Żegocina (jun), w której zajęli II miejsce. Oto komplet wyników grupowych naszej drużyny :

Borek - Victoria 4-1

Borek - Beskid I 2-2

Borek - Beskid (jun) 1-8

Rywalizację w grupie drugiej wygrał nasz półfinałowy rywal - Sobolów przed Macierzą Lipnica. Gryf Chronów oraz Beskid II odpadli z rywalizacji.

Półfinały:

Sobolów 2-2 Borek (4-3 karne)

Macierz 5-4 Beskid I

Mecz o III miejsce :   Borek - Beskid 3-5

FINAŁ: Macierz - Sobolów 2-0

Nagrody indywidualne otrzymali:

Mariusz Serafin (MACIERZ) - najlepszy bramkarz

KAMIL PATYK (BOREK) - NAJLEPSZY ZAWODNIK !

Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa w tej miłej imprezie sportowej.