Strażak po raz kolejny lepszy od Borku!

Na półtora tygodnia przed startem ligi Borek rozegrał drugi i ostatni sparing przedsezonowy. Skład naszej drużyny w tym meczu był mocno osłabiony. W barwach Borku zagrali gościnnie Styrna (Okocimski) oraz Sikorski (Raba N.) gdyż wyjazdy wakacyjne i sprawy zawodowe spowodowały, że ciężko było by "zebrać" 11 zawodników.

Podobnie jak w starciu zimowym Strażak Mokrzyska był drużyną zdecydowanie lepszą i pewnie wygrał to spotkanie.

Borkek: Wszołek - Puka, Stal,Bednarz (35' Młynarz), Jacak - A.Korbecki (37' Skrzypek), M.Korbecki, Fasuga, Sikorski, Kubik, Styrna.

Strażak: Pacura(45' Ł.Duch) - Krzemiński, Wiśniowski, Postawa, Kuras - Broszkiewicz, Roczniak, Woda, Wyczesany - Grochola, I.Cisak grali także: Pasierb, Gibała, Kozub, Duda, Król

Sędziował: ??? (Borek)
Widzów: ok.10